نوشیدنی لیمو نعنا

نام محصول : نوشیدنی لیمو نعنا

کد محصول :

نوع محصول :

قیمت به ازای هر کیلوگرم :


لیمو نعنا+نوشیدنی لیمو نعنا+خواص نوشیدنی لیمو+خواص نوشیدنی نعناع+مقوی سیستم عصبی+آدونیس+درین گلاب+ادونیس

نوشیدنی لیمو نعنا

 

مهم‌ترین خواص نوشیدنی لیمو نعنا

خواص نوشیدنی نعناع

این نوشیدنی خاصیت آنتی‌بیوتیکی دارد بنابراین عفونت‎‎‎‎‌های بدن را از بین می‌برد؛ نوشیدنی نعنا نقشی موثر در افزایش تعداد گلبول‌های قرمز خون و رفع کم‌خونی دارد.

نوشیدنی نعنا حاوی کالری کمی است بنابراین به سوزاندن چربی‌های بدن و لاغری افراد کمک می‌کند؛ این نوشیدنی تاثیری چشمگیر در بهبود عملکرد مغز و تقویت حافظه دارد.

نوشیدنی نعنا هورمون‌های بدن را متعادل می‌کند و تستوسترون اضافی در بدن زنان را کاهش می‌دهد؛ این نوشیدنی نشاط‌آور است بنابراین اضطراب، استرس و افسردگی را از بین می‌برد.

نوشیدنی نعنا به کاهش آندروژن در بدن زنان کمک و از پرمویی و رشد مو‌های زائد در صورت و سینه جلوگیری می‌کند؛ این نوشیدنی نقشی موثر در رفع سوزش معده، نفخ شکم، دل‌درد، دل‌پیچه و هضم بهتر غذا دارد.

مصرف نوشیدنی نعنابا نبات به رفع اسهال و درمان سندروم روده تحریک‌پذیر همراه با اسهال کمک می‌کند؛ این نوشیدنی آرام‌بخش قلب و اعصاب است و تاثیری چشمگیر در تسکین سردرد‌های میگرنی، رفع بوی بد دهان، بهبود سرماخوردگی و سیاه‌سرفه و طراوت و شادابی پوست و مو دارد.

نوشیدنی نعنا نقشی موثر در بهبود عملکرد سیستم قلبی و عروقی، جلوگیری از بروز سکته‌های قلبی و مغزی، کنترل قند، فشار و چربی خون، دفع سنگ کیسه صفرا و رفع خشکی دهان و بی‌اشت‌هایی عصبی دارد؛ این نوشیدنی به علت وجود ویتامین‌های A.، C. و E. خاصیت آنتی‌اکسیدانی دارد بنابراین سیستم ایمنی بدن را تقویت و بدن را در برابر بیماری‌های مختلف به ویژه انواع سرطان‌ها محافظت می‌کند.

 

خواص نوشیدنی لیمو

دارای اثر زیاد کننده فعالیت های گلبولهای سفید خون در دفاع ازبدن است.

مقوی قلب

مقوی سیستم عصبی و سمپاتیک

ضد رماتیسم و نقرص

آرام کننده و ضد اسکوربوت

کم کننده چسبندگی خون